Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - HOSTESSA DOUGLAS

HOSTESSA DOUGLAS

Gliwice - Śląskie

2012-05-28 21:58

Promotorka/ hostessa Douglas
Agencja Advanced BTL poszukuje energicznej, otwartej na klienta, odpowiedzialnej, sympatycznej młodej kobiety do współpracy przy promocji artykułów perfumeryjnych w SILESII
Szczegóły oferty:
Umowa: Umowa Zlecenie
Stawka: 10 zł brutto/h
Data:
31.05 godz 14-20
01.06 godz 14-20
02.06 godz 12-18
03.06 godz 12-18
Miejsce pracy:
Dąbrowa Górnicza
Częstochowa
Gliwice

Zakres obowiązków:
- promocja produktów
- doradztwo klientom
- nawiązywanie i budowanie pozytywnych relacji z klientami

Wymagania:
- motywacja do pracy
- zaangażowanie
- komunikatywność
- miła aparycja
- umiejętność nawiązania kontaktu z Klientem,
- Status Studenta bądź Ucznia i nie przekroczony 26 rok życia, bądź status osoby zatrudnionej na umowę o pracę,
- doświadczenie w pracy na promocjach lub w sprzedaży mile widziane.

Oferujemy:
- umowę zlecenie,
- pracę dla znanej marki
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem