STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Pilnie potrzebujemy hostess do pracy w czasie EURO!

Pilnie potrzebujemy hostess do pracy w czasie EURO!

Warszawa - Mazowieckie

2012-06-06 16:12

Poszukujemy hostess na akcję w czasie EURO 2012.

Miejsce akcji: Warszawa, okolice Dworca Centralnego i Strefy Kibica

Start akcji: Warszawa 8.06.2012

Terminy akcji: 8.06.2012 (piątek), 12.06.2012 (wtorek), 16.06.2012 (sobota), 21.06.2012 (czwartek), 28.06.2012 (czwartek)!

Godziny pracy: w zależności od godziny rozpoczęcia meczu 14.00-22.00 lub 16.00-24.00

Dziewczyny mają pracować 4 godziny przed meczem, w trakcie meczu i dwie godziny po meczu. Godziny zostaną jeszcze potwierdzone.

Oczekiwania:
• Komunikatywność
• Dyspozycyjność przez całą akcję
• Doświadczenie w pracy hostessy

Zadania:
• hostessy spacerują wśród kibiców i zachęcają do pobrania aplikacji Welcome2Poland na telefon. Zainteresowanym będą pomagać pobrać aplikację.
• Dziewczyny muszą znać podstawowe informacje o aplikacji, które zostaną im przekazane.
Możliwe że będą miały ulotki do wydawania.

Stroje:
• Dziewczyny otrzymają T-shirt z logo Welcome2Poland; białe szorty, czerwone podkolanówki i białe trampki – dlatego potrzebujemy rozmiary obuwia.
• Stroje będą w standardowych wymiarach 36 lub 38

Stawka:
• 15 zł netto za godzinę pracy hostessy na umowę zlecenie w przypadku studentki