STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Projekt 77 poszukuje hostess - WARSZAWA, KRAKÓW, ŁÓDŹ

Projekt 77 poszukuje hostess - WARSZAWA, KRAKÓW, ŁÓDŹ

Łódź - Łódzkie

2012-06-14 10:27

Agencja Projekt 77 poszukuje młodych, energicznych i uśmiechniętych dziewczyn do pracy jako hostessy podczas działań promocyjnych.
Kiedy: od 18 czerwca WARSZAWA, przełom czerwca i lipca - ŁÓDŹ i KRAKÓW
Gdzie: Warszawa, Łódź, Kraków
Wymagania:
- wiek 18-28 lat
- dyspozycyjność i entuzjazm
- umiejętność w nawiązywaniu nowych kontaktów
- łatwość w prowadzeniu konwersacji
- czytelne pismo
Obowiązki:
- przeprowadzanie ankiet i informowanie klientów o ofercie
- nawiązanie pozytywnego kontaktu z jak największą liczba odbiorców
Oferyjemy:
- 6 godzin pracy dziennie
- pracę w miłym zespole
- dobre wynagrodzenie w formie umowy –zlecenie + bonus od ilości pozyskanych ankiet
Jeżeli spełniasz powyższe warunki i chciałabyś pracować w naszym zespole, Prześlij nam swoje CV z dwoma zdjęciami: twarzy i całej sylwetki oraz informacją o wymiarach na adres email!