STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - HOSTESSY NA PROMOCJE 30.07-05.08 - USTKA

HOSTESSY NA PROMOCJE 30.07-05.08 - USTKA

wszystkie miasta - Pomorskie Nr ref.: 2012/POM/UST/02

2012-07-22 03:08

Poszukujmy odpowiedzialnych, sympatycznych młodych kobiety najchętniej z Ustki, lub spoza Ustki do współpracy przy promocji w miejscowości Ustka

Szczegóły oferty:
Umowa: Umowa Zlecenie
Stawka: 9,00 zł netto/h
Data:
30.07-05.08 godz 15-19 możliwość zmiany godzin po uzgodnieniu

Miejsce pracy: Ustka

Zakres obowiązków:
- kolportaż ulotek i innych materiałów reklamowych

Oczekiwania:

- zaangażowanie
- komunikatywność
- miła aparycja
- czarna krótka spódniczka, bluzka (w zakresie zleceniodawcy)
- Status Studenta bądź Ucznia osoby zatrudnionej na pełny etat

Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciami oraz podaniem: wieku, wzrostu, wymiarów do koordynatora