STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Poszukujemy kandydatek na stanowisko – Konsultantka w Drogerii Natura - Praca od zaraz w Lublinie i

Poszukujemy kandydatek na stanowisko – Konsultantka w Drogerii Natura - Praca od zaraz w Lublinie i

Lublin - Lubelskie

2012-08-20 11:04

Poszukujemy kandydatek na stanowisko – Konsultantka w Drogerii Natura

Potrzebujemy po jednej konsultantce do pracy w poniżej wymienionych lokalizacjach.

Lokalizacje:
• Drogeria Natura, Lublin, DH Olimp
• Drogeria Natura, Puławy, Galeria Zielona

Dni pracy:
• 24 – 25 sierpień 2012 (Piątek, Sobota)
• 7 – 8 wrzesień 2012 (Piątek, Sobota)

Ilość godzin pracy: 5h / dzień

Stawka: 10 zł netto/h

Oferujemy umowę zlecenie

SZKOLENIE 21 SIERPNIA O 15.00 W KRAKOWIE! DOJAZD I POWRÓT Z NASZĄ KOORDYNATORKĄ REGIONALNĄ!

Zadania:
• Promocja farb do włosów marki L’Oreal i Garnier
• Konsultacje z klientami, doradzanie odpowiedniego produktu

Oczekujemy:
• Doświadczenia w pracy na promocjach
• Wiedzy z zakresu kosmetyków i farb do włosów
• Aktualnej książeczki sanepidu