STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Poszukujemy hostess do pracy na akcji promocyjnej, w jednym z Radomskich hipermarketów

Poszukujemy hostess do pracy na akcji promocyjnej, w jednym z Radomskich hipermarketów

Radom - Mazowieckie

2012-08-22 17:04

Poszukujemy hostess na akcję „Powrót do szkoły 2012”, promującą nowy, odświeżony produkt – BAKUŚ!

Lokalizacje i dni pracy (praca w hipermarketach):
• Radom 24-25 sierpnia 2012

Godziny pracy: Piątek 15.00 - 20.00, Sobota 10.00 – 20.00

Strój: Ubrane w strój uczennicy. Niebieska, polarowa tunika, własne czarne leginsy lub spodnie typu rurki, czarne balerinki.

Zadania hostess:
• Aktywna zabawa z dziećmi w strefie zabaw Bakusia, prowadzenie gier i zabaw, wydawanie nagród
• Aktywne i komunikatywne podejście do klienta – wydawanie portfelików za zakup 4 dowolnych opakowań produktów Bakuś lub zeszytów za zakup 2 dowolnych opakowań produktów Bakuś
• Raportowanie sprzedaży oraz ilości wydanych nagród i upominków

Oferujemy:
• Stawki w zależności od osiągnięcia targetu sprzedażowego – podstawa 8 zł netto, po osiągnieciu targetu – 9 zł netto
• Umowę zlecenie
• Możliwość nawiązania dłuższej współpracy

Oczekujemy: AKTUALNEJ KSIĄŻECZKI SANEPIDU, MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE W PRACY NA PROMOCJACH! KOMUNIKATYWNEGO I POZYTWNEGO PODEJŚCIA DO KLIENTA I DZIECI!