STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - 10 x Host Hostessa po 30tce cała Polska 250 zł netto!

10 x Host Hostessa po 30tce cała Polska 250 zł netto!

Kraków - Małopolskie Nr ref.: HOS/FARM/KRK

2012-09-06 14:34

3 x Warszawa 28-30.09
1x Łódź 5-7.10
2x Katowice 5-7.10
2x Kraków 5-7.10
2x Poznań 12-14.10
1x Bydgoszcz/Toruń 12-14.10
1x Trójmiasto 12-14.10
1x Wrocław 12-14.10
1x Rzeszów/Tarnów 12-14.10.

Obowiązki:
- rozdawanie broszur firmowych
- rozmowa z potencjalnymi klientami
- aktywna promocja produktu

Wymagania:
-Miła aparycja
-Komunikatywność
-Mile widziane osoby po 30tce (panie i panowie)
-Nie wymagamy wyglądu modelki ani doświadczenia!

Oferujemy:
-wynagrodzenie 250 zł netto za weekend
-pracę w godzinach pt 4h, sob 8h, nd.4h
-dla sumiennych osób możliwość dalszej

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie cv i kilku zdjęć twarzy i sylwetki albo linku do portfolio na adres gdansk[malpa]jobhouse.pl w temacie podając odpowiedni nr referencyjny.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych