STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Poszukujemy hostess na akcję promocyjną we Wrocławskim sklepie REAL!

Poszukujemy hostess na akcję promocyjną we Wrocławskim sklepie REAL!

Wrocław - Dolnośląskie

2012-09-17 15:21

Poszukujemy kandydatek na stanowisko hostessa/promotorka do pracy na terenie Wrocławia.

START OD ZARAZ!

Miejsce pracy: Sklep REAL, we Wrocławiu, ul. Krzywoustego

Zadania: Aktywna promocja karm dla zwierząt przy stoisku promocyjnym

Dni i godziny pracy: Grafik do ustalenia. Możliwość pracy codziennie po 6h – 12h. Możliwość wyboru dni pracy.

Szkolenie: 19 wrzesień 2012 (środa) w sklepie REAL we Wrocławiu

Wymagania:

• Dyspozycyjność
• Komunikatywność i przebojowość
• Pracowitość i nastawienie na perfekcyjne wykonanie działania
• Mile widziane doświadczenie w pracy przy promocjach

Oferujemy:
• Pracę w młodym i sympatycznym zespole
• Atrakcyjne wynagrodzenie ( już od 8zł netto/h) i umowę zlecenie
• Dla najlepszych stałość zleceń na terenie województwa dolnośląskiego

Oferta dla kandydatek posiadających aktualną książeczkę sanepidu!