STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Poszukujemy stałej konsultantki LOreal do pracy w Łódzkiej Superpharm

Poszukujemy stałej konsultantki LOreal do pracy w Łódzkiej Superpharm

Łódź - Łódzkie

2012-09-17 16:02

Poszukujemy kandydatek na stanowisko – Stała Konsultantka L’Oreal i Maybelline w Sieci Superpharm oraz Konsultantka na miesięczne zastępstwo!

Lokalizacje:
• Łódź – Superpharm – PORT Łódź (C.H.) – 80h w miesiącu
• Łódź – Superpharm – Manufaktura (C.H.) – 20 dni w miesiącu – miesięczne zastępstwo

Start pracy: od zaraz! Termin do potwierdzenia

Dni pracy: Grafik do ustalenia (przeważnie weekendy – piątki, soboty, niedziele). W wypadku zastępstwa dochodzą dni w tygodniu!

Ilość godzin pracy: 5h – 8h / dzień

Stawka: 11,86 zł brutto/h

Premia: Dodatkowo za realizację planu sprzedażowego 1000 zł brutto miesięcznie

Oferujemy umowę zlecenie

Zadania:
• Promocja przy szafach makijażowych L’Oreal i Maybelline
• Konsultacje z klientami, doradzanie odpowiedniego produktu

Oczekujemy:
• Doświadczenia w pracy na promocjach
• Wiedzy z zakresu kosmetyków, zwłaszcza L’Oreal i Maybelline