Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - OSTRZESZÓW 15,00 H - pilnie

OSTRZESZÓW 15,00 H - pilnie

Ostrów Wielkopolski - Wielkopolskie

2012-09-18 16:53

Grupa Promocyjna A2 szuka 4 bardzo reprezentacyjnych hostess do przeprowadzania degustacji produktów spożywczych (głównie pasztety)w dniu 23.09.2012 (niedziela)

Miejsce:

OSTRZESZÓW (woj.wielkopolskie) godziny pracy ok. 11.00-20.00 Festiwal pasztetników (informacje pod linkiem http://www.olgd.org.pl/repozytorium/file/pasztetnicy_plakat_2012%283%29.jpg)

Wymagania:

- wysoka komunikatywność

- zaangażowanie w pracę

- wiek 18-26 lat

- wzrost m.in 1,70

- sylwetka szczupła

- ładna aparycja

- doświadczenie w promocjach, targach

- punktualność

Obowiązki

- praca dla naszego Klienta - zachęcanie do odwiedzenia stoiska

- przygotowywanie porcji degustacyjnych

- wysoka aktywność, sumienność, serdeczność, uśmiech

Oferujemy:

- stawka 15,00 brutto / h

- umowa zlecenie lub o dzieło

- miłą, ciekawą pracę

- możliwość współpracy przy innych targach, imprezach

Zaintersowane hostessy spełniające wszystkie wymagania proszę o przesłanie cv + kilka zdjęć (w tytule koniecznie proszę wpisać Ostrzeszów)

Szukamy hostess tylko z pobliskich miejscowości - które będa miały możliwość swobodnego przyjechania i powrotu z akcji promocyjnej.