STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Degustacja 16-20.10- Selgros Warszawa,ul. Przylesie - Poszukujemy hostessy! Pilne, od jutra!

Degustacja 16-20.10- Selgros Warszawa,ul. Przylesie - Poszukujemy hostessy! Pilne, od jutra!

Legionowo - Mazowieckie

2012-10-15 11:01

Poszukujemy hostessy na akcję promocyjną – degustację w Warszawskim Selgrosie, przy ul. Przylesie.

Lokalizacja: Selgros. Warszawa, ul. Przylesie - niedaleko ul. Modlińskiej. W bliskiej okolic Marek, Legionowa, Białołęki.

Cel akcji:

- Promocja produktów firmy Bakoma - jogurty 7 zbóż

Zadania:
- Wydawanie gadżetów, torb ekologicznych
- Hostessa pracuje przy wcześniej przygotowanym stoisku
- Zadaniem hostessy jest czynna promocja produktu, zachęcanie do degustacji oraz kupna promowanego produktu

Dni i godziny akcji:
- 16 październik (wtorek) 7.00-15.00
- 17 październik (środa) 7.00-15.00
- 18 październik (czwartek) 7.00-15.00
- 19 październik (piątek) 7.00-15.00
- 20 październik (sobota) 7.00-15.00

Stawka: 12.2 brutto. Dla studentki - 10 zł netto

Oferujemy:
- Umowę zlecenie
- Możliwość nawiązania dłuższej współpracy

Oczekujemy:
- Aktualnej książeczki sanepidu
- Komunikatywności oraz zaangażowania
- Miłej aparycji
- Mile widziane doświadczenie w pracy na akcjach promocyjnych

Czekamy tylko na zdecydowane kandydatki!