STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - HOSTESSY NA PROMOCJĘ WARSZAWA I OKOLICE!!!

HOSTESSY NA PROMOCJĘ WARSZAWA I OKOLICE!!!

Warszawa - Mazowieckie Nr ref.: 10/2/UNI/2012

2012-10-15 13:55

Poszukujemy kandydatek na stanowisko hostessa do pracy w znanej sieci Supermarketów na akcję promocyjną pieczywa francuskiego.
Obowiązki
- promowanie produktu
- prowadzenie degustacji

Wymagania:
• miejsce promocji: Warszawa, Józefosław, Brwinów, Janki.
• termin: 10/2012 od pon do pt 14:00-20:00
• Komunikatywność i przebojowość
• Mile widziane doświadczenie w pracy przy promocjach
• Aktualna książeczka sanepidu!!!

Oferujemy:
• stawka 10zł netto/h pracy, umowa zlecenie
• szkolenie
• możliwość kontynuacji współpracy

Jeśli jesteś zainteresowana ofertą pracy wyślij swoje zgłoszenie wraz ze zdjęciem.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".