STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Poszukujemy animatorek do pracy w roli Pucybuta-Galeria Bałtycka, Gdańsk

Poszukujemy animatorek do pracy w roli Pucybuta-Galeria Bałtycka, Gdańsk

Gdańsk - Pomorskie

2012-10-19 12:14

Poszukujemy animatorów, animatorek do pracy w roli Pucybuta-Galeria Bałtycka, Gdańsk

Lokalizacja: Stoisko + Fotel przy sklepie CCC – Galeria Bałtycka - Gdańsk

Dni i godziny pracy: 29-30.11, 6-7.12, 8-9.12, 18-19.12, 20-21.12, 22-23.12 – praca trwa 10hdziennie

Zadania:
• Promowanie produktów klienta w stroju pucybuta
• Prezentacja produktów do czyszczenia oraz pokazywanie sposobów czyszczenia obuwia
• Zachęcanie do wyczyszczenia sobie obuwia lub skorzystania z pomocy naszego animatora

Oferujemy:
• Umowę zlecenie
• Stawkę 10.51 zł brutto/h – w Gdańsku do wypracowania jest 120h. Stawka dla studenta to 9 zł netto, co daje, przy wypracowaniu wszystkich godzin: 1080 zł netto

Szkolenie: 24 październik w Warszawie – zapewniamy dojazd z koordynatorem

Oczekujemy:
• Osób komunikatywnych i otwartych na nowe wyzwania
• Kandydatów pewnych siebie i pozytywnie nastawionych do świata
• Dyspozycyjności i punktualności przez całą akcję!