Znajdź hostessy

na promocje, targi, eventy

Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Poszukujemy hostess na degustację alkoholu w Radomskim Selgrosie!

Poszukujemy hostess na degustację alkoholu w Radomskim Selgrosie!

Radom - Mazowieckie

Klient serwisu strefa-hostess.pl
2012-10-19 16:02

Lokalizacja: Radom, Selgros

Dni i godziny pracy: 25 i 26 październik, w godzinach 9.00 – 14.00

Strój: Dwie koszulki od klienta, we własnym zakresie: czarne lub zielone spodnie oraz w tych samych kolorach szpilki lub czółenka – uwaga: kozaki i botki zabronione!

Zadania:
• Zachęcanie do degustacji alkoholu w strefie stoiska
• Rozdawanie gadżetów oraz ulotek informacyjnych na temat firmy oraz promowanego produktu

Oferujemy:
• Umowę zlecenie
• Konkurencyjne stawki ( już od 10 zł netto w górę) – informacja drogą mailową lub telefonicznie
• Możliwość nawiązania dłuższej współpracy (szczególnie dot. tego typu akcji i Promocji alkoholi)

Oczekujemy:
• Komunikatywności i pozytywnego podejścia do pracy
• Aktualnej książeczki sanepidu
• Mile widziane doświadczenie w pracy na promocjach
• Reprezentatywnej aparycji

Oferta pracy jest nieaktywna lub nieaktualna!