STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Poszukujemy animatorów, animatorek do pracy w CH Arkady we Wrocławiu!

Poszukujemy animatorów, animatorek do pracy w CH Arkady we Wrocławiu!

wszystkie miasta - Dolnośląskie

2012-10-22 16:41

Poszukujemy animatorów, animatorek do pracy w roli Pucybuta w CH Arkady we Wrocławiu!

Lokalizacja: Stoisko + Fotel przy sklepie CCC – CH Arkady, Wrocław

Dni i godziny pracy: 27-28.10, 30-31.10, 9-10.11, 17-18.11, 24-25.11 – praca trwa 10h dziennie

Zadania:
• Promowanie produktów klienta w stroju pucybuta
• Prezentacja produktów do czyszczenia oraz pokazywanie sposobów czyszczenia obuwia
• Zachęcanie do wyczyszczenia sobie obuwia lub skorzystania z pomocy naszego animatora

Oferujemy:
• Umowę zlecenie
• Stawkę 10.51 zł brutto/h – we Wrocławiu do wypracowania jest 100h. Stawka dla studenta to 9 zł netto, co daje, przy wypracowaniu wszystkich godzin: 900 zł netto
Szkolenie: 24 październik w Warszawie – zapewniamy dojazd z koordynatorem

Oczekujemy:
• Osób komunikatywnych i otwartych na nowe wyzwania
• Kandydatów pewnych siebie i pozytywnie nastawionych do świata
• Dyspozycyjności i punktualności przez całą akcję!