STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Poszukujemy hostesshostów na akcję degustacyjną w TESCO Rzeszów i Nisko

Poszukujemy hostesshostów na akcję degustacyjną w TESCO Rzeszów i Nisko

Nisko - Podkarpackie

2012-10-25 13:11

Poszukujemy hostess/hostów na akcję degustacyjną w TESCO Rzeszów i Nisko

Rekrutacja stała – akcje degustacyjne produktów BAKOMA - cotygodniowe. Proszę określać dyspozycyjność!

Lokalizacja: TESCO – Rzeszów, al. Powstańców Warszawy 13 oraz TESCO – Nisko, ul. Podoficerska 2

Terminy akcji: Czwartki, Piątki (14.00 – 19.00), Sobota (10.00 – 15.00) – co tydzień

Zadania:
• Prowadzenie degustacji w sklepie TESCO
• Zapraszanie klientów do zakupu promowanych produktów
• Raportowanie wyników przełożonym

Oferujemy:
• Stawkę 8 zł netto/h dla os. uczącej się
• Umowa zlecenie
• Możliwość wyboru weekendu, nawiązania dłuższej współpracy

Oczekujemy:
• Aktywnych i punktualnych
• Komunikatywnych i chętnych do pracy
• Aktualnej książeczki sanepidu
• Mile widziane doświadczenie w pracy na promocjach
• Dyspozycyjność przez wszystkie trzy dni