STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Poszukujemy konsultantki L’Oreal do pracy w REAL Marki (k.W-wy)

Poszukujemy konsultantki L’Oreal do pracy w REAL Marki (k.W-wy)

wszystkie miasta - Mazowieckie

2012-11-15 11:38

Lokalizacja: REAL Marki, ul. Piłsudskiego 1

Terminy: 30 listopada; 1-2.grudnia; 6-9 grudnia; 12-16 grudnia; 18-23 grudnia

Zadania:
• Praca w roli konsultantki L’Oreal – zwanej edukatorką
• Oznacza doradzanie klientkom dobór odpowiedniej farby do włosów, przekazywanie informacji na temat farb L’Oreal, jak nakładać farby itp.

Oferujemy:
• Umowę zlecenie
• Stawkę 10 zł netto/h
• Możliwość nawiązania dłuższej współpracy oraz poszerzenia swojego doświadczenia

Oczekujemy:
• Aktualnej książeczki sanepidu
• Doświadczenia w branży kosmetycznej
• Wiedzy z zakresu farb do włosów
• Mile widziana wiedza z zakresu kosmetyków L’Oreal
• Mile widziane doświadczenie w sprzedaży