STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Poszukujemy animatorów, animatorek na przedświąteczną akcję w GH w Krakowie!

Poszukujemy animatorów, animatorek na przedświąteczną akcję w GH w Krakowie!

Kraków - Małopolskie

2012-11-30 14:36

Lokalizacje + dni pracy: Stoisko + Fotel przy sklepie Badura, Wojas lub CCC
• Galeria Krakowska – Kraków
• Galeria Bonarka – Kraków
• Galeria Solvay Park - Kraków

Terminy:
• 1,2 grudnia, 6-9 grudnia, 11-16 grudnia, 18-23 grudnia

Godziny pracy: 10.00 – 20.00 lub 11.00 – 21.00

Zadania:
• Promowanie produktów klienta w stroju pucybuta
• Prezentacja produktów do czyszczenia oraz pokazywanie sposobów czyszczenia obuwia
• Zachęcanie do wyczyszczenia sobie obuwia lub skorzystania z pomocy naszego animatora

Oferujemy:
• Umowę zlecenie lub umowa o dzieło – nie ma znaczenia czy studiujesz czy nie!
• Wiek czy płeć nie ma znaczenia!
• Przy wypracowaniu wszystkich godzin – 1620 zł netto!
• Stawkę 9 zł netto/h – Ilość godzin do wypracowania w grudniu – 180h.

Oczekujemy:
• Osób komunikatywnych i otwartych na nowe wyzwania
• Kandydatów pewnych siebie i pozytywnie nastawionych do świata
• Dyspozycyjności i punktualności przez całą akcję!