STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Hostessa Real Czeladź 08-09.2012 degustacja

Hostessa Real Czeladź 08-09.2012 degustacja

Mysłowice - Śląskie Nr ref.: Mysłowice

2012-12-05 20:27

Pilnie poszukujemy DWÓCH kandydatek na stanowisko hostessy do pracy w hipermarkecie Real w Czeladzi.

Zadania: Aktywna promocja produktów spożywczych

Dni i godziny pracy:

REAL CZELADŹ UL. BĘDZIŃSKA (dwie osoby)

REAL MYSŁOWICE UL. KATOWICKA (dwie osoby)

08.12 godz. 10.00-18.00 (sobota)

09.12 godz. 11.00-19.00 (niedziela)

Wymagania:

• Ważna książeczka sanepidu

• Ważna legitymacja szkolna/studencka

• Dyspozycyjność

• Komunikatywność i przebojowość

• Pracowitość i nastawienie na perfekcyjne wykonanie działania

• Mile widziane doświadczenie w pracy przy promocjach

Oferujemy:

• Pracę w młodym i sympatycznym zespole

• Atrakcyjne wynagrodzenie (9,50 zł brutto) i umowę zlecenie

• Dla najlepszych stałość zleceń na terenie województwa śląskiego

OFERTA DLA KANDYDATEK POSIADAJĄCYCH AKTUALNĄ KSIĄŻECZKĘ SANEPIDU!

Jeżeli jesteś zainteresowana/y pracą, prosimy o wysłanie CV wraz ze zdjęciami twarzy i sylwetki.