Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Hostessa Sprzedawca

Hostessa Sprzedawca

Swarzędz - Wielkopolskie

2010-11-23 10:37

lokalizacja: Swarzędz
Centrum Handlowe ETC

Obowiązki:
• promocja nowej marki jednego z salonów kosmetyki profesjonalnej
• profesjonalna obsługa Klientów poparta wcześniejszym szkoleniem na temat promowanych/ sprzedawanych produktów
• aktywna sprzedaż produktów promowanej firmy
• obsługa kasy fiskalnej

Wymagania:
• wysoka kultura osobista
• miła aparycja
• komunikatywność
• odpowiedzialność i sumienność
• szeroki uśmiech ;-)
• dyspozycyjność w godzinach 10.00- 20.00 (pn. – pt. lub weekendy)

Mile widziane (lecz niekonieczne):
• doświadczenie w sprzedaży lub pracy na promocjach
• status osoby uczącej się

Oferujemy:
• praca w okresie przedświątecznym (cały grudzień)
• możliwość dopasowania grafiku (praca zmianowa)
• możliwość nawiązania stałej współpracy z naszą Agencją

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego zgłoszenia wraz ze zdjęciem. Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z 2002 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 101 poz, 926 ze zmianami)".