STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Poszukujemy animatoraanimatorki na jutro! Praca w CH Bonarka w Krakowie

Poszukujemy animatoraanimatorki na jutro! Praca w CH Bonarka w Krakowie

Kraków - Małopolskie

2013-01-03 15:20

Poszukujemy animatora na jednodniową akcję do pracy w roli Pucybuta – na jutro!

Lokalizacja: CH Bonarka – Kraków

Czas pracy: 4 stycznia 2013 (piątek) od 11.00 – 21.00

Zadania:
• Promowanie produktów klienta w stroju pucybuta
• Prezentacja produktów do czyszczenia oraz pokazywanie sposobów czyszczenia obuwia
• Zachęcanie do wyczyszczenia sobie obuwia lub skorzystania z pomocy naszego animatora

Oferujemy:
• Umowę zlecenie lub umowa o dzieło
• Wiek czy płeć nie ma znaczenia!
• Stawkę 10.51 zł brutto/h
• Możliwość nawiązania dłuższej współpracy
• Płatność od razu po akcji!

Oczekujemy:
• Osób komunikatywnych i otwartych na nowe wyzwania
• Kandydatów pewnych siebie i pozytywnie nastawionych do świata
• Dyspozycyjności i punktualności przez całą akcję!