STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Moderatorka serwisu internetowego

Moderatorka serwisu internetowego

Kraków - Małopolskie Nr ref.: msi

2010-11-25 00:00

Informacje o firmie:

Dla naszego klienta poszukujemy studentek/studentów do obsługi serwisów internetowych.
Zadania:

- moderowanie treści serwisu internetowego

- sprawdzanie wiadomości pisanych przez użytkowników

- dbanie o dobry wizerunek witryny

- kontakt mailowy i telefoniczny z użytkownikami serwisu

- działania marketingowe podnoszące oglądalność serwisu

- stałe monitorowanie witryny

Wymagania:

- Status studenta zaocznego lub dziennego

- umiejętność poruszania się w internecie

- kreatywność

- pozytywne nastawienie

Firma oferuje:

- zatrudnienie na umowę zlecenie

- możliwość zatrudnienia na pół lub pełny etat

- praca od poniedziałku do piątku

- miła atmosfera pracy w nowoczesnej firmie

informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami