STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Konsultantka LOreal i Maybelline – SuperPharm Promenada oraz ul. Malborska

Konsultantka LOreal i Maybelline – SuperPharm Promenada oraz ul. Malborska

Warszawa - Mazowieckie

2013-01-11 10:55

Poszukujemy konsultantki L’Oreal do pracy w Superpharm Warszawa do pracy na pół etatu!
Lokalizacja: Warszawa, Superpharm PROMENADA oraz Superpharm ul. Malborska

Start pracy: od zaraz! Termin do potwierdzenia
Oferujemy:
• Możliwość uzgodnienia grafiku - godzin(praca jest głównie w piątki, soboty i niedziele)
• Ilość godzin w miesiącu: 80h
• Ilość godzin pracy na dzień: 5h – 8h
• Stawkę 11,86 zł brutto/h
• Premię za realizację planu sprzedażowego w wysokości 1000 zł brutto miesięcznie
• Umowę cywilno - prawną

Zadania:
• Promocja przy szafach makijażowych L’Oreal i Maybelline
• Konsultacje z klientami, doradzanie odpowiedniego produktu

Oczekujemy:
• Doświadczenia w pracy na promocjach
• Wiedzy z zakresu kosmetyków, zwłaszcza L’Oreal i Maybelline
• Mile widziane wykształcenie kierunkowe