Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - RECEPCJONISTA RECEPCJONISTKA

RECEPCJONISTA RECEPCJONISTKA

Warszawa - Mazowieckie Nr ref.: RCP/01/2012MP

2013-01-22 18:49

Wymagania:
· minimum 1 rok doświadczenia na analogicznym stanowisku – warunek konieczny
· bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
· wykształcenie wyższe lub osoba w trakcie studiów
· bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Ms Office)
· umiejętność obsługi urządzeń biurowych
· wysoka kultura osobista
· wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne
· doskonała organizacja pracy
· zaangażowanie
· dyspozycyjność od początku lutego

Zakres obowiązków:
· obsługa centrali telefonicznej
· obsługa urządzeń biurowych
· dbanie o sprawny obieg dokumentów
· profesjonalna obsługa klientów
· obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej
· rezerwacja hoteli, pociągów, biletów lotniczych
· planowanie spotkań biznesowych
· wykonywanie innych prac zleconych

Oferujemy:
· atrakcyjne warunki zatrudnienia
· umowę o pracę
· pakiet benefitów