STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - MĘŻCZYŹNI ORAZ KOBIETY NA AKCJĘ DEGUSTACYJNĄ W SIECI REAL I TESCO

MĘŻCZYŹNI ORAZ KOBIETY NA AKCJĘ DEGUSTACYJNĄ W SIECI REAL I TESCO

Warszawa - Mazowieckie

2013-01-23 11:29

Grupa Promocyjna A2 zatrudni mężczyzn do przeprowadzania degustacji w sklepach sieciowych Real i Tesco w dn. 25-27.01.2013 oraz 01-03.02.2013

REAL WARSZAWA POŁCZYŃSKA

REAL WARSZAWA JUBILERSKA

REAL WARSZAWA AL. KRAKOWSKA

REAL JANKI

REAL MARKI

REAL WARSZAWA PUŁAWSKA

TESCO WARSZAWA K.E.N.

TESCO WARSZAWA STALOWA

TESCO WARSZAWA POŁCZYŃSKA

TESCO WARSZAWA GÓRCZEWSKA

TESCO PIASTÓW

TESCO WARSZAWA FIELDORFA

Wymagania:
- ważna książeczka sanepidu (WARUNEK KONIECZNY)
- doświadczenie w prowadzeniu degustacji
- wysoka komunikatywność
- zaangażowanie, punktualność

Zakres obowiązków:
- przeprowadzanie degustacji dań gotowych oraz zup
- zachęcanie do zakupu w/w asortymentu

Oferujemy:
- możliwość współpracy przy kolejnych projektach

Zainteresowana osoby, spełniające wszystkie wymagania, w 100% dyspozycyjne w najbliższy weekend i kolejny bardzo proszę o zgłoszenia z podaniem wybranego sklepu na e-mail.