STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - hostessy i promotorzy 22-23.02.2013

hostessy i promotorzy 22-23.02.2013

Warszawa - Mazowieckie

2013-02-14 20:39

Grupa Promocyjna A2 zatrudni mężczyzn i kobiety do przeprowadzania degustacji w sklepach Top Market. Do wybory wiele lokalizacji (ul. Bryły 6, ul. Powstańców Śląskich 108, ul. Sołtana 2a, ul.Legendy 10, ul. Przy Agorze 1a, ul. Szegedyńska 3, ul. Andrzejowska 9, ul.Mickiewicza 68)

22.02.2013 godz. 15.00-20.00
23.02.2013 godz. 09.00-14.00

Wymagania:
- ważna książeczka sanepidu
- doświadczenie w prowadzeniu degustacji
- wysoka komunikatywność
- zaangażowanie, punktualność

Zakres obowiązków:
- przeprowadzanie degustacji dań gotowych oraz zup
- zachęcanie do zakupu w/w asortymentu

Oferujemy:
- możliwość współpracy przy kolejnych projektach
- stawka 10,00 - 11,00 brutto / h

Zainteresowana osoby, spełniające wszystkie wymagania, w 100% dyspozycyjne w najbliższy weekend bardzo proszę o zgłoszenia z podaniem wybranego sklepu.