STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - 20 x Panów do rozdawania kwiatów !! Całe Pomorze !! 80 zł !! 8 marca !!

20 x Panów do rozdawania kwiatów !! Całe Pomorze !! 80 zł !! 8 marca !!

wszystkie miasta - Pomorskie

2013-02-27 12:16

Wymagania:

- wysoka komunikatywność
- miła aparycja
- dyspozycyjność w dzień 8 marca w godzinach 8-16
- obowiązkowa aktualna książeczka sanepidowska
- obowiązkowy strój (garnitur, koszula, krawat)
- mile widziany status studenta

Obowiązki:

- wręczanie Paniom kwiatów na dzień kobiet
- praca 8 marca w godzinach 8-16

Oferujemy:

- pracę dla renomowanej agencji reklamowej
- świetną zabawę
- umowę zlecenie
- 10 zł brutto / h

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie cv, wymiarów oraz kilku zdjęć twarzy oraz sylwetki (max 500 kB) lub linku do portfolio na adres email z podaniem odpowiedniego numeru referencyjnego :

nr ref. HOS/KOB/PRU dla Pruszcza Gdańskiego
nr ref. HOS/KOB/TCZ dla Tczewa
nr ref. HOS/KOB/BYT dla Bytowa
nr ref. HOS/KOB/CHO dla Chojnic
nr ref. HOS/KOB/CZE dla Czerska
nr ref. HOS/KOB/CHŁ dla Człuchowa
nr ref. HOS/KOB/KAR dla Kartuz
nr ref. HOS/KOB/KOŚ dla Kościerzyny
nr ref. HOS/KOB/KWI dla Kwidzyn
nr ref. HOS/KOB/LĘB dla Lęborka
nr ref. HOS/KOB/MAL dla Malborka
nr ref. HOS/KOB/NDG dla Nowego Dworu Gdańskiego
nr ref. HOS/KOB/PUC dla Pucka
nr ref. HOS/KOB/RED dla Redy
nr ref. HOS/KOB/RUM dla Rumi
nr ref. HOS/KOB/SŁU dla Słupska
nr ref. HOS/KOB/STG dla Starogardu Gdańskiego
nr ref. HOS/KOB/STR dla Straszyna
nr ref. HOS/KOB/SZT dla Sztumu
nr ref. HOS/KOB/WEJ dla Wejherowa
nr ref. HOS/KOB/WŁa dla Władysławowa

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".