STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Szukamy dwóch gorących Aniołków-praca w czasie Gali Bokserskiej!

Szukamy dwóch gorących Aniołków-praca w czasie Gali Bokserskiej!

wszystkie miasta - Śląskie

2013-03-19 15:37

Poszukujemy dwóch hostess do pracy w czasie Gali Bokserskiej

Lokalizacja: Częstochowa, ul. Żużlowa 4 – Hala Sportowa na Zawodziu

Dni pracy:
• 22 marzec 2013 Piątek – około godziny – ważenie zawodników
• 23 marzec 2013 Sobota – Gala Bokserska – Startuje od 20.30, ale możliwe, że spotkamy się wcześniej

Wydarzenie: Wojak Boxing Night – w czasie gali walczyć będzie zawodnik z naszej grupy bokserskiej (DEM’a Akademia Walki Boxing TEAM) – Łukasz Angel Maszczyk

Poszukujemy dwóch, atrakcyjnych, szczupłych, uśmiechniętych i odważnych dziewczyn do pracy w skąpym stroju gorących Aniołów (shorty sportowe, top sportowy, szpilki, skrzydła – kolory czarny i biały)

Zadania hostess:
• Reprezentacja grupy i zawodnika w dniu, w którym odbywa się ważenie (piątek 22 marzec, godziny popołudniowe – do potwierdzenia)
• W czasie ważenia dziewczyny stoją i ładnie się prezentują przed fotografami i uczestnikami tego wydarzenia (ważenie trwa około 10-15min, więc czas pracy tego dnia wynosi około godziny)
• Dzień główny – 23 marzec 2013 – praca w godzinach wieczornych, od około 20.00.
• W dniu gali byłybyście odpowiedzialne za wyprowadzenie zawodnika z szatni na ring oraz odprowadzenie go z ringu do szatni po walce. Wszystko w rytm towarzyszącego naszemu pięściarzowi utworu. Proces ten trwać będzie kilka minut i na obecną chwilę to byłaby cała wasza praca tego wieczoru. Oczywiście na walkę trzeba będzie poczekać, więc musicie być obecne od startu gali.

Oferujemy:
• Pracę na umowę zlecenie
• Stawkę 100 zł netto za dwa dni pracy (w piątek około godziny pracy, w dniu gali 2h-3h czekania na walkę oraz kilka minut pracy przy walce naszego zawodnika)
• Możliwość nawiązania dłuższej współpracy

Oczekujemy:
• Pozytywnego podejścia do pracy i dużej dawki uśmiechu
• Odwagi do pracy przed kamerami oraz publicznością
• Szczupłej, atrakcyjnej sylwetki