STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Poszukujemy hostess – akcja Pachnąca Szafa! Makro Ząbki 17-18 maj

Poszukujemy hostess – akcja Pachnąca Szafa! Makro Ząbki 17-18 maj

Ząbki - Mazowieckie

2013-05-15 15:03

Założenia:

Poszukujemy dwóch hostess na promocję produktów Pachnąca Szafa.

Lokalizacja: MAKRO, Ząbki, ul. Wolności 50

Strój: Własny

Termin szkolenia: 16 maj 14.00

Termin pracy:

• 17 maj (piątek) 7.00-13.00 (lub 14.00), godzina przerwy i potem 15.00-20.00
• 18 maj (sobota) 10.00 – 18.00

Zadania:

• Aktywna promocja produktów Pachnąca Szafa
• Mocne nastawienie na sprzedaż
• Wydawanie gratisów
• Praca przed linią kas

Oferujemy:

• 12 zł netto/h w przypadku realizacji celów sprzedażowych, 9 zł netto/h przy braku osiągnięć sprzedażowych
• Umowę cywilno – prawną
• Możliwość nawiązania szerszej współpracy

Oczekujemy:

• Reprezentatywnych i komunikatywnych kandydatek z dużą dawką pozytywnej energii i chęci do pracy