STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Hostessa z biegłym niemieckim i angielskim na targ w Monachium 1000 zł netto!

Hostessa z biegłym niemieckim i angielskim na targ w Monachium 1000 zł netto!

Gdańsk - Pomorskie Nr ref.: HOS/NIEM/MON

2013-05-27 12:37

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego (Warunek konieczny)
- mile widziane doświadczenie na stanowisku hostessy
- miła aparycja
- wysoka komunikatywność
- dyspozycyjność w okresie 2-7 czerwca

Obowiązki:

- informowanie uczestników targó o usługach firmy
- wręczanie ulotek, folderów i gadżetó reklamowych
- zachęcanie osób do odwiedzenia stoiska

Oferujemy:

- umowę zlecenie
- wynagrodzenie 1000 zł netto
- dojazd na miejsce i z powrotem samochodem z kierowcą
- zakwaterowanie
- wyżywienie
- pracę jedynie przez 4 dni (4-7.06, w pozostałe dni czas wolny na zwiedzanie, itp.)

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie cv, kilku zdjęć twarzy i sylwetki lub linku do portfolio oraz kilka słów, dlaczego jest Pan/i odpowiednim kandydatem na to stanowisko na adres: gdansk[małpa]jobhouse.pl z podaniem nr ref. HOS/NIEM/MON

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Jobhouse Natalia Bogdan z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadanie i przetwarzanie danych osobowych oraz ich udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.) aż do momentu wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych. Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Jobhouse Natalia Bogdan z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 7097), gdzie zbierane są i zabezpieczane dane.".