STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Animator – jednodniowa wycieczka szkolna – Brzeżno – 18 i 19.06

Animator – jednodniowa wycieczka szkolna – Brzeżno – 18 i 19.06

Świdwin - Zachodniopomorskie

2013-06-11 15:12

Animator – jednodniowa wycieczka szkolna – Brzeżno – 18 i 19 czerwca

Założenia:
Dla szkół z całej Polski przygotowano 100 bezpłatnych wyjazdów autokarowych do ponad 40 miejsc realizacji projektów unijnych, które otrzymały wsparcie z Programu Infrastruktura i Środowisko. Będą to między innymi parki narodowe, przedsiębiorstwa gospodarowania odpadami, zakłady lotnicze. W trakcie wycieczek uczestnicy osobiście poznają wybrane inwestycje zrealizowane dzięki Funduszom Europejskim, zdobędą ciekawe informacje na temat odwiedzanych miejsc i podniosą wiedzę z zakresu ochrony środowiska. Dla wszystkich uczestników wycieczek przewidziano również animacje i gry, które w kreatywny sposób przekażą wiedzę na temat funduszy unijnych.

Zadania animatorów:
• Punktualna obecność w miejscu zbiórki przed szkołą w dniu wycieczki (Animator ma być jako jeden z pierwszych i reprezentować swoim zachowaniem, że jest osobą odpowiedzialną)
• Pomoc opiekunom szkolnym poprzez pilnowanie agendy wycieczki, liczenie dzieci i zapewnienie dzieciom dobrej zabawy połączonej z dawką wiedzy
• Przeprowadzenie animacji w autokarze korzystając ze skryptu/scenariusza dla dzieci młodszych lub dla dzieci starszych (przygotowane dwie wersje, które animator musi dobrze znać oraz mieć wydrukowane)
• Animator odpowiedzialny będzie za wyświetlenie na autokarowym TV animacji, a po jej obejrzeniu ma za zadanie zadawać dzieciom pytania dotyczące obejrzanego materiału i zachęcać je do odpowiadania

Terminy: – dokładne miejsce zbiórki przekazane zostanie wybranemu kandydatowi (Brzeżno)
• 18 czerwca 2013
• 19 czerwca 2013
Czas trwania wycieczki: Jednodniowa – zbiórka przed szkołą: 7.45 (w obu przypadkach)

Oferujemy:
• Wynagrodzenie 130 zł netto/dzień
• Umowę zlecenie

Oczekujemy:
• Komunikatywności i dużej dawki pozytywnej energii
• Osób odpowiedzialnych, lubiących zabawę i przebywanie z dziećmi
• Mile widz