STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Hostessa – Konstancin – 15 czerwca – Praca 2h-3h

Hostessa – Konstancin – 15 czerwca – Praca 2h-3h

Piaseczno - Mazowieckie

2013-06-11 15:12

Założenia:
Poszukujemy hostessy do pracy w czasie imprezy w plenerze.
Czas pracy: Od 13.00 do 16.00
Miejsce akcji: Konstancin - Habdzin

Zadania:
• Witanie gości
• W czasie imprezy odbędzie się walka pokazowa Pięściarza, którego prowadzimy od początku jego kariery w boksie zawodowym. Hostessy przebrane będą za Anioły (czarny/biały strój – krótkie szorty, top sportowy, skrzydła, szpilki) i będą odpowiedzialne za wyprowadzenie zawodnika do ringu oraz odprowadzenie go po walce.
• Pomoc we wręczaniu upominków

Oferujemy:
• Wynagrodzenie 50 zł netto za całość
• Umowę zlecenie
• Możliwość nawiązania dłuższej współpracy

Oczekujemy:
• Komunikatywności, atrakcyjnej aparycji
• Wzrost 170+