STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - PANÓW kucharzy degustacja krewetek MAKRO

PANÓW kucharzy degustacja krewetek MAKRO

Warszawa - Mazowieckie

2013-06-12 16:49

Grupa Promocyjna A2 zatrudni panów do promowania oraz przeprowadzania degustacji owoców morza w sklepie MAKRO Warszawa Al. Jerozolimskie w dniach:
14.06.2013 godz. 12.00-18.00 (piątek)
15.06.2013 godz. 12.00-18.00 (sobota)

Wymagania:
- wiedza na temat krewetek i doświadczenie w ich przyrządzaniu, smażeniu, grillowaniu (WARUNEK KONIECZNY)
- mile widziane wykształcenie gastronomiczne
- doświadczenie w pracy kucharza
- ważna książeczka sanepidu oraz wszystkie badania z tym związane
- odpowiedzialność, punktualność, zaangażowanie w pracę

Oferujemy:
- ciekawą pracę dodatkową przy promocji produktów
- ciekawą degustację krewetek
- możliwość współpracy przy innych akcjach degustacyjnych
- stawka 20,00 brutto / h

Zakres obowiązków:
- przeprowadzanie w sklepie Makro degustacji krewetek
- zachęcanie klientów do zakupu

Zainteresowane osoby spełniające wymagania proszę o PILNY kontakt
NAJCHĘTNIEJ SPOTKAMY SIĘ Z KANDYDATAMI W DNIU DZISIEJSZYM W NASZEJ SIEDZIBIE UL. IRYSOWA 20 B WARSZAWA