Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Promotorka

Promotorka

Sopot - Pomorskie

2013-07-08 13:26

Opis stanowiska:
Praca polega na zapraszaniu potencjalnych klientów do klubu nocnego.
Sama promotorka nie ma styczności i nic wspólnego z klubem i tym co się dzieje w środku, chodzi tylko o zdobyci klienta dla klubu.
Godziny pracy nocne.

Club COCOMO w Sopocie.

Wymagania:
- miła aparycja,
- dynamiczność oraz pewność siebie,
- komunikatywność i zaangażowanie,
- otwartość na klienta,
- dyspozycyjność (praca zmianowa w godzinach wieczornych i dziennych )
- znajomość j.angielskiego na poziomie komunikatywnym
- umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych

Obowiązki:
- zapraszanie i zachęcanie klientów do odwiedzenia klubu,
- promowanie klubu.
- wydawanie materiałów marketingowych, ulotek

Oferujemy:
- wysokie wynagrodzenie, - stawka godzinowa oraz prowizja od klienta
- prace w młodym i przyjaznym zespole
- możliwość rozwoju.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem
Aplikacje bez zdjęcia nie zostaną rozpatrzone !