STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Akcja Payback - Warszawa. Wymagana książeczka sanepidu!

Akcja Payback - Warszawa. Wymagana książeczka sanepidu!

Warszawa - Mazowieckie Nr ref.: 777/13

2013-07-12 16:09

Witam serdecznie,

Poszukujemy hostess na akcję dla marki PAYBACK. Jest to akcja informacyjno-ulotkowa.
Wymagana jest książeczka sanepidu!!!
Poniżej szczegóły:

1. Termin akcji: start 19.07.2013r. - planowany koniec 10.08.2013 - z możliwością przedłużenia do 14.08.2013r.

2. Godziny pracy:
- śr: 15:00-21:00
- czw: 15:00-21:00
- pt: 13:00-21:00
- sob: 9:00-19:00

3. Lokalizacje:
Real Janki – 1 hostessa
Real Jubilerska – 1 hostessa
Real Okęcie – 1 hostessa
Real Targówek – 1 hostessa

4. Zadania:
- rozmowa z Klientami
- informowanie o nowej aplikacji w PAYBACK
- zachęcanie do korzystania z programu PAYBACK

5. Wymagania:
- dyspozycyjność we wszystkie podane terminy
- chęć do pracy
- samodyscyplina
- zaangażowanie w powierzone zadania
- miła aparycja
- ważna książeczka sanepidu - warunek konieczny!!!

6. Szkolenie:
szkolenie u Klienta odbędzie się w środę 17.07.2013r. - potrwa około godziny

7. Stawka:
Reale na terenie Warszawy: 1300,00zł netto/całość (przy założeniu, że akcja trwa do 10.08.)
Real w Jankach: 1500,00zł netto/całość (przy założeniu, że akcja trwa do 10.08.)

Czekamy na pilne zgłoszenia.
Prosimy o przesyłanie zdjęć(minimum 3), danych kontaktowych (telefon), wiek, wzrost, rozmiar odzieży i krótki opis doświadczenia

Zapraszamy do współpracy!
Pozdrawiam ciepło,
Agencja Oregano