Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Asystentka

Asystentka

Szczecin - Zachodniopomorskie Nr ref.: 01

2013-07-21 14:08

Wymagania:
bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie
gotowość do wyjazdudo Niemiec
prawo jazdy kategorii B
dobra znajomość pakietu MS-Office, w szczególności Word, Excel
wysoka kultura osobista
samodzielność ,dokładność, sumienność dyskrecja i pełna dyspozycyjność w tygodniu
Zakres obowiązków:
prowadzenie korespondencji z kontrahentami
przygotowanie i obsługa spotkań, zebrań, konferencji , występowanie w roli tłumacza
koordynacja i nadzór nad kalendarzem spotkań dyrektora
asystowanie i wspomaganie dyrektora w prowadzonych przez Niego projektach
bieżąca współpraca z pozostałymi działami w zakresie prawidłowej organizacji pracy biura oraz przepływu informacji
Oferujemy:
stabilne zatrudnienie, wygodne zakwaterowanie na terenie Niemiec ,
atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i umiejętności