Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - 10.08.2013 ŻYRARDÓW hostessa

10.08.2013 ŻYRARDÓW hostessa

Żyrardów - Mazowieckie

2013-07-26 11:59

Grupa Promocyjna A2 zatrudni hostessę do przeprowadzenia promocji oleju na otwarciu sklepu MarcPol w Żyrardowie ul. Reymonta 8 w dniu 10.08.2013 (sobota) w godz. 10.00-18.00

Wymagania:
- zaangażowanie w pracę
- punktualność
- komunikatywność
- swobodny kontakt z klientem
- umiejętność przekonania Klienta do zakupu
- status ucznia / studenta

Oferujemy:
- ciekawą pracę dodatkową
- stawka podstawa 9,50 brutto + premia za aktywność (suma 11,00 brutto/h)
- dla najlepszych możliwość współpracy przy kolejnych promocjach

Zakres obowiązków:
- zachęcanie do zakupu oleju (olej wysokiej jakości / górna półka)
- informowanie klientów o zaletach produktu

Zainteresowana hostessy chętne na 1000% oraz spełniające wymagania proszę o zgłoszenia (w tytule koniecznie proszę wpisać Żyrardów)