STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - NABÓR HOSTESS I PROMOTORÓW NA AKCJE DEGUSTACYJNE ORAZ ANIMACYJNE DUŻO LOKALIZACJI 30-31.08.2013

NABÓR HOSTESS I PROMOTORÓW NA AKCJE DEGUSTACYJNE ORAZ ANIMACYJNE DUŻO LOKALIZACJI 30-31.08.2013

Józefów - Mazowieckie

2013-08-24 20:28

Grupa Promocyjna A2 zatrudni hostessy i promotorów do pracy przy degustacji oraz animacji produktów spożywczych.

Piotr i Paweł Józefosław (animacja z gratisami)
Piotr i Paweł Al.K.E.N.93 Warszawa (animacja z gratisami)
30.08 (piątek) godz. 12.00-20.00
31.08 (sobota) godz. 10.00-18.00

M777999L Sulejówek Kombatantów II Wojny Światowej (degustacja)
M777999L Sulejówek Dworcowa 67A (degustacja)
M777999L Miedzeszyn Patriotów 137 (degustacja)
M777999L Józefów Zawiszy Czarnego 1C (degustacja)
M777999L Wesoła Jeździecka 21F(degustacja)
M777999L Rembertów Czwartaków (degustacja)

30.08 (piątek) godz. 12.00-18.00
31.08 (sobota) godz. 11.00-17.00

Real Warszawa Jubilerska (animacja z gratisami)
Auchan Piaseczno Puławska(animacja z gratisami)
Carrefour Warszawa Światowida (animacja z gratisami)
Real Warszawa Al.Krakowska (animacja z gratisami)

30.08 (piątek) godz. 12.00-19.00; 15-20
31.08 (sobota) godz. 10.00-18.00; 10-20

Wymagania:
- ważna książeczka sanepidu
- komunikatywność, zaangażowanie w pracę, przebojowość, odpowiedzialność
- status ucznia lub studenta

Obowiązki:
- promowanie produktów znanych firm
- wydawanie gratisów klientom

Oferujemy:
- stawka uzależniona od akcji podstawa 9,50 brutto / h + premia
- ciągłość zleceń dla najlepszych
- ciekawe promocje

Zainteresowane hostessy proszę o kontakt podając lokalizacje oraz swoje dane (imię,nazwisko,wiek oraz numer telefonu.
Szkolenie obowiązkowe wtorek 27.08 w siedzibie firmy osoby zgłaszające się na degustacje szkolenie o godz.12:00 pozostałe osoby o godz.13:30