STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - 4 x Hostessa do promocji! Mototargi, Warszawa, Bemowo! Atrakcyjne wynagrodzenie!

4 x Hostessa do promocji! Mototargi, Warszawa, Bemowo! Atrakcyjne wynagrodzenie!

Warszawa - Mazowieckie Nr ref.: HOS/MOT/WAW

2013-09-02 16:20

4 x HOSTESSA WARSZAWA BEMOWO!

do pracy na Mototargach w Warszawie (Bemowo) 6-8 wrzesnia w godzinach 10-16 (piątek) oraz 10-17 sobota-niedziela

Wymagania:
- doświadczenie
- umiejętności interpersonalne
- komunikatywność
- otwartość

Obowiązki:
- witanie gości
- rozdawanie ulotek/gadżetów
- prezentowanie aut

Mile widziane:
- status ucznia/studenta
- miła aparycja

Oferujemy:
- pracę 6.09 w godzinach 10-16 oraz 7-8.09 w godzinach 10-17
- atrakcyjne wynagrodzenie!
- 150zł netto na dzień pracy

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV na adres: warszawa[małpa]jobhouse.pl podaniem nr ref. HOS/MOT/WAW

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Jobhouse Natalia Bogdan z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadanie i przetwarzanie danych osobowych oraz ich udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.) aż do momentu wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych. Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Jobhouse Natalia Bogdan z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 7097), gdzie zbierane są i zabezpieczane dane.".