Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Hostessa - Sprzedawca

Hostessa - Sprzedawca

Polkowice - Dolnośląskie

2013-10-10 13:10

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy Kandydatki na stanowisko:

Hostessy Sprzedawcy
Miejsce pracy: LUBIN galeria Tesco – Tobacco Shop

Oczekiwania wobec kandydatów:
• wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych
• wysoki poziom obsługi klienta
• doskonała organizacja pracy
• odpowiedzialność
• kreatywność
• aktualna książeczka sanepidowska
• Status studenta dziennego

Zakres obowiązków:

• realizacja celów sprzedażowych poprzez aktywną sprzedaż produktów tytoniowych,
• odpowiedzialność za zamówienia i dostęp produktów
• zachowanie standardów merchandisingowych.

• Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe oraz premia uzależniona od efektów pracy
• możliwość długofalowej współpracy
• szkolenia produktowe i sprzedażowe
• praca w tygodniu lub na weekend
• umowa zlecenie

Kontakt:
Zainteresowane osoby które, spełniają wyżej wymienione oczekiwania, prosimy o przysyłanie CV ze zdjęciem
Odpowiemy tylko na wybrane oferty pracy.