STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Praca dla dwóch hostess – turniej pływacki w Konstancińskim CKiR – 19-20 październik

Praca dla dwóch hostess – turniej pływacki w Konstancińskim CKiR – 19-20 październik

Konstancin-Jeziorna - Mazowieckie

2013-10-16 19:00

Założenia:

Lokalizacja: Centrum Kształcenia i Rehabilitacji w Konstancinie (niedaleko jest przystanek autobusowy – dojazd zarówno z Piaseczna, jak i z Metra Wilanowska, poprzez Wilanów – autobusy 700/710/724)

Strój: Koszulka z logiem i hasłem Kampanii

Termin akcji: Sobota 19 październik (15.00-20.00) oraz Niedziela 20 październik (9.00 -13.00)

Zadania:

• Informowanie o kampanii społecznej Pięściarze bokserom i nie tylko, mającej na celu sprzedaż kalendarza i przekazanie dochodu ze sprzedaży na zakup karmy dla zwierząt oraz potrzebnych akcesoriów, a następnie przekazanie ich wybranym schroniskom
• Rozdawanie ulotek, daszków z hasłem Kampanii

Oferujemy:

• Stawkę 10 zł netto/h
• Umowę cywilno – prawną
• Możliwość nawiązania dalszej współpracy

Oczekujemy:

• Komunikatywności
• Pozytywnego podejścia do ludzi i zwierząt
• Dyspozycyjności w podanym terminie