STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Poszukujemy 5 osób do obsługi szatni (1500 numerków) w BUWie

Poszukujemy 5 osób do obsługi szatni (1500 numerków) w BUWie

Warszawa - Mazowieckie

2013-11-05 19:55

Założenia:

Lokalizacja: BUW – Warszawa, ul. Dobra 56/66

Termin: 11 listopada (poniedziałek) godz. 18.00 – 0.00

Strój:

• Panowie: Biała koszula, ciemne, eleganckie spodnie w kant, pantofle
• Panie: Biała koszula, ciemna, elegancka spódnica bądź spodnie, buty na obcasie (ewentualnie płaskie obuwie – do potwierdzenia)

Zadania:

• Witanie gości, odbieranie nakryć, powieszenie ich w szatni, wydawanie numerków
• Odbiór numerków, wydawanie ubrań, żegnanie gości

Oferujemy:

• Stawkę 15 zł netto/h
• Umowę cywilno – prawną
• Możliwość nawiązania dalszej współpracy

Oczekujemy:

• Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (w 99% goście obcojęzyczni)
• Komunikatywności oraz pozytywnego podejścia do pracy