STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - HOTESSY I PROMOTORZY EVENT w grach

HOTESSY I PROMOTORZY EVENT w grach

wszystkie miasta - Mazowieckie

2014-01-03 18:44

Zatrudnimy do akcji promocyjnych, na zlecenie znanego producenta z branży elektronicznej, Hostessy oraz Promotorów. Akcje będą odbywały się codziennie w styczniu i lutym w turystycznych, górskich miejscowościach. Odpowiedni kandydaci to osoby POGODNE, KOMUNIKATYWNE, ENERGICZNE.

Zapewniamy wysokie wynagrodzenie, wyżywienie oraz nocleg.

Wymagania:

- Wiek 21-26 lata (studenci);
- Wzrost co najmniej 170 cm (Promotor);
- Bardzo komunikatywni;

Zadania podczas akcji promocyjnej:

- aktywne nawiązywanie kontaktów z grupą docelową,
- informowanie o walorach produktu,
- pomoc przy montażu/demontażu stoiska promocyjnego,

Czas pracy (do wyboru):
- Minimalny(w tym dni wolne) – 2 tygodnie;
- Maksymalny – 5 tygodni;

Jeśli jesteś zainteresowana/y, proszę o zgłoszenie - CV plus co najmniej 3 kolorowe zdjęcia, w tym jedno z widoczną sylwetką - należy przesyłać z tytułem maila „SH - Hostessa – zima 2014” lub „SH - Promotor – zima 2014”.

Napisz krótko, dlaczego jesteś odpowiednią osobą na to stanowisko!

Odpowiadając na aplikację zgadzasz się na przetwarzanie danych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z 2002 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 101 poz, 926 ze zmianami)".