STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Hostessa na Targi Oświetlenia do obsługi stoiska w dniach 26-28.02.2014

Hostessa na Targi Oświetlenia do obsługi stoiska w dniach 26-28.02.2014

Warszawa - Mazowieckie

2014-01-19 09:29

Firma Smartie Solutions Sp. z o.o. o zasięgu ogólnopolskim, importer i dystrybutor systemów sterowania i oświetlenia LED poszukuje hostess do obsługi swojego stoiska na targach oświetlenia w dniach 26-28.02.014 w Warszawie.

Nr ref.: HS-SS/WAW/01-2014

Opis stanowiska:
• promowanie firmy na targach
• dbałość o dobry wizerunek spółki
Wymagania:
- doświadczenie w obsłudze eventów / targów
- miła aparycja
- Wysoka kultura osobista
- Mile widziany status studenta.

Oferujemy:
- umowę zlecenie
- możliwość dalszej współpracy

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji: ze zdjęciem twarzy oraz całej sylwetki.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.