Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Przedstawiciel Regionalny

Przedstawiciel Regionalny

Grodzisk Mazowiecki - Mazowieckie

2014-02-14 14:02

Spectrum Finanse to niezależny operator bankowy. Nasza działalność skupia się w obszarze kredytów samochodowych, leasingu, ubezpieczeń komunikacyjnych oraz obsługi finansowej firm. Działając od 2009 roku stale wspieramy komisy samochodowe oraz dealerów w salonach w obsłudze finansowej sprzedawanych przez nich pojazdów. Zapoznaj się z naszą ofertą pracy.

Oferujemy:
• Narzędzia niezbędne do efektywnego wykonywania obowiązków (samochód, laptop, telefon komórkowy),
• wynagrodzenie stałe i prowizyjne,
• dużą samodzielność w działaniu,
• szkolenia podnoszące kwalifikacje, produktowe oraz z technik sprzedaży.
• możliwość rozwoju zawodowego.

Wymagania:
• przebojowość
• czynne prawo jazdy kat. B,
• doświadczenie w branży finansowej będzie dodatkowym atutem

Zadania:
• realizacja planów sprzedażowych w kredytach samochodowych, leasingach oraz ubezpieczeniach komunikacyjnych
• rozwój sprzedaży na podległym terenie
• zarządzanie siecią sprzedaży na danym obszarze,
• współpraca z dostawcami oraz pośrednikami firmy,
• szkolenia, planowanie, motywowanie,
• wdrażanie nowych produktów finansowych na podległym terenie

Każda oferta powinna zawierać klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)