STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Alkohole Premium - TEAM Promotorek - akcje wyjazdowe

Alkohole Premium - TEAM Promotorek - akcje wyjazdowe

Toruń - Kujawsko-Pomorskie

2014-05-14 16:00

Alkohole Premium – TEAM Promotorek – akcje wyjazdowe (Pomorze, Mazury)

Szczegóły:

Lokalizacja: Kluby, puby, bary, restauracje zlokalizowane w miejscowościach na Mazurach bądź Pomorzu – wyjazdy z Bydgoszczy!

Zapewniamy: Nocleg oraz wyżywienie, samochód służbowy (pod odpowiedzialność Liderki TEAMu)

Spotkania rekrutacyjne: 19 maja (poniedziałek) w Bydgoszczy

Termin szkolenia: Termin szkolenia: do ustalenia - prawdopodobnie w czerwcu w Bydgoszczy

Start pracy: Koniec czerwca – wyjazdy weekendowe w lipcu oraz w sierpniu

Czas pracy: czwartki, piątki i soboty w godzinach wieczornych (około 6h-8h)

TEAM: Grupa trzech Dziewczyn – jedna z nich jest Liderką teamu – odpowiedzialna za samochód służbowy, którym dziewczyny poruszają się w czasie pracy

Strój: W zależności od eventu stroje będą różne, ustalane z odpowiednim wyprzedzeniem – klimatycznie, ale z klasą

Zadania:

• Czynny udział w akcjach promocyjnych i degustacyjnych
• Praca połączona z zabawą! ;)

Oferujemy:

• Stawka od 140 zł netto za wieczór
• Umowa cywilno – prawna
• Możliwość nawiązania długiej i szerszej współpracy

Oczekujemy:

• Pełnej dyspozycyjności w podanych terminach (rozumiemy zdarzenia losowe)
• Odpowiedzialnych, odważnych kandydatek potrafiących połączyć zabawę z obowiązkami
• Dziewczyn energicznych i komunikatywnych
• Pełnoletności
• Aktualnej książeczki sanepidu!

Czekamy na zgłoszenia (CV / opis doświadczenia wraz z min. dwoma zdjęciami twarzy i sylwetki)