Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - ZATRUDNIMY HOSTESSY

ZATRUDNIMY HOSTESSY

Żywiec - Śląskie

2014-05-16 15:56

Jesteś przebojowa? Lubisz kontakt z ludźmi? A może chcesz spróbować swoich sił jako hostess? Zgłoś się do nas już dziś!!

Poszukujemy kandydatek do pracy w Bielsku- Białej.

Obowiązki:

* dbanie o dobry, rzetelny wizerunek firmy
* aktywna promocja alkoholi
* rozmowa z klientem
* wprowadzanie pozytywnej atmosfery w lokalu

Oczekujemy:

* uśmiechu i odwagi
* pozytywnego nastawienia do pracy
* komunikatywności oraz łatwości w nawiązywaniu kontaktów
* wysokiej kultury osobistej
* profesjonalnego i aktywnego podejścia do wykonywanych zadań

Mile widziane:

* doświadczenie w obsłudze klienta
* znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

* atrakcyjne wynagrodzenie
* pakiet szkoleń oraz wsparcie zespołu
* umowę oraz ubezpieczenie
* ciekawą i pełną wyzwań pracę
* pracę na cały etat lub tylko w weekendy