STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Szukamy hostess do pracy w Warszawie 14 czerwca

Szukamy hostess do pracy w Warszawie 14 czerwca

Warszawa - Mazowieckie

2014-06-09 16:35

Szukamy hostess do pracy – Warszawa – 14 czerwca

Założenia:

Termin: 14 czerwca 2014 (sobota)

Godziny pracy: 12:00 – 18:30

Praca w czasie pikniku organizowanego przez BOR
Warszawa, al. Podchorążych 38

Strój: koszulka od nas (logo kampanii Pięściarze bokserom i nie tylko lub logo Niepokonane miasto, niepokonany klub) + szorty lub leginsy + obuwie sportowe

Zadania:

• Sprzedaż i promocja płyty oraz kalendarza przy stoiskach

Oferujemy:

• Wynagrodzenie 80 zł netto/dzień
• Umowa cywilno – prawna
• Możliwość nawiązania dalszej współpracy

Oczekujemy:

• Dyspozycyjności, punktualności i pozytywnego podejścia do pracy
• Komunikatywności i miłej aparycji

Zainteresowane dziewczyny prosimy o przesłanie CV wraz z 2-3 zdjęciami