STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Event Idream ! Galeria w Olsztynie ! 14-15.06 ! Stawka 120zł netto/dzień !!

Event Idream ! Galeria w Olsztynie ! 14-15.06 ! Stawka 120zł netto/dzień !!

Olsztyn - Warmińsko-Mazurskie

2014-06-11 21:16

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

HOSTESSA

Wymagania:

- dyspozycyjność 14-15 czerwca
- mile widziany status studenta
- miła aparycja
- komunikatywność

Obowiązki:

- zachęcanie do wzięcia udziału w evencie (14-15 czerwca)
- pomiar ilości kroków na urządzeniu orbitrek lub bieżni, za pomocą zegarka nowej generacji
- zapisywanie wyników oraz danych uczestników

Oferujemy:

- pracę w jednym z 7 miast: Białystok, Olsztyn, Szczecin, Kielce, Częstochowa, Bydgoszcz
- atrakcyjne wynagrodzenie (120 zł dziennie)
- umowę zlecenie
- praca 14-15 czerwca, 8h!
- Praca od godziny 10 do 18 (sobota, niedziela)

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie cv wraz ze zdjęciem sylwetki