STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Koncert Lato Zet i Dwójki - hostessy BIG STAR - Kołobrzeg

Koncert Lato Zet i Dwójki - hostessy BIG STAR - Kołobrzeg

Kołobrzeg - Zachodniopomorskie

2014-06-24 08:33

Popularna marka odzieżowa BIG STAR LIMITED poszukuje hostess do strefy BIG STAR podczas trwania koncertów LATA ZET I DWÓJKI w okresie 28-29.06 w Kołobrzegu.

Założenia:
Termin akcji: 28-29 czerwca
Lokalizacja stoiska BIG STAR: Strefa portowa przy Latarni Morskiej w Kołobrzegu
Godziny: 10:00 - 14:00 oraz 15:00 - 21:00
Strój: T-shirt BIG STAR, jeansy/shorty - BIG STAR (spodnie możliwe do wydania na czas akcji)

Wymagania:
- Dziewczyny w wieku 19-26 lat,
- Miła aparycja i pogodne nastawienie do otoczenia; ,
- Rozmiar odzieży - XS, S lub M;

Zadania hostess: ,
- udzielanie informacji strefie BIG STAR;
- rozdawanie materiałów informacyjnych dotyczących Loterii BIG STAR - SAMOCHÓD ZA JEANSY
- dystrybucja gadżetów reklamowych potencjalnym klientom;

Szczegóły oferty:
Umowa - umowa o dzieło,
Stawka – 12 zł netto/godz.
Praca w sympatycznej atmosferze jak na jeansową firmę przystało :)
Zainteresowane osoby spełniające wyżej wymienione wymagania prosimy o przesłanie zgłoszeń wraz ze zdjęciami.